Kuhari/ce za rad u Njemačkoj

  • Njemačka
  • Applications have closed

Imaš iskustva i želiš bolju plaću i radne uslove?

Jedan od najvećih zabavnih parkova traži kuhinjsko osoblje:

Sous-Chef, Chef de Partie, Demichef de Partie, Commis de Partie, Pomoćni radnici

Prijavi se još danas – tvoja šansa je samo klik daleko!

Benefiti:

  • Mogućnost dobre zarade (plaće od 2400€ do 3100€  + tips)
  • Plaćen prekovremeni rad, rad vikendom i za praznike
  • Na raspolaganju je besplatna Akademija (strani jezici, tečajevi somelijerstva, pravljenja koktela…)
  • Smještaj u jednosobnim ili dvosobnim sobama u krugu parka (klima, vešeraj)
  • Hrana obezbijeđena
  • Plaćen sanitarni i liječnički pregled, zdravstveno osiguranje
  • Rad za renomiranog poslodavca koji je dvije godine za redom proglašen za najboljeg poslodavca

Opis posla:

  • Priprema raznovrsnih jela u skladu sa standardima firme
  • Suradnja i organizacija sa postojećim osobljem
*Zavisi od pozicije (Sous-Chef, Chef de Partie, Demichef de Partie, Commis de Partie, Pomoćni radnici).

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Obavezno radno iskustvo na istim poslovima
  • Poznavanje Austrijske tradicionalne / internacionalne kuhinje
  • Poznavanje njemačkog jezika

Profil traženog kandidata:

  • Spretan i snalažljiv
  • Energičan i komunikativan
  • Visoka uslužnost i usmjerenost na gosta
  • Odgovornost za opremu, alate i njihovo održavanje

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na E-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:
turizam@hrpartners.hr
Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove.

Pošaljite Vaš CV