Konobar/ica za rad u Njemačkoj

  • Njemačka
  • Applications have closed

Imaš iskustva i želiš bolju plaću i radne uslove?

Jedan od najvećih zabavnih parkova traži restoransko osoblje:

Demichef de Rang, Commis de Rang, Pomoćno osoblje

Benefiti:

• Mogućnost dobre zarade (bruto plaće od 2300€ do 2500€  + tips)
• Plaćen prekovremeni rad, rad vikendom i za praznike
• Na raspolaganju je besplatna Akademija (strani jezici, tečajevi somelijerstva, pravljenja koktela…)
• Smještaj u jednosobnim ili dvosobnim sobama u krugu parka (klima, vešeraj)
• Hrana obezbijeđena
• Plaćen sanitarni i liječnički pregled, zdravstveno osiguranje
• Rad za renomiranog poslodavca koji je dvije godine za redom proglašen za najboljeg poslodavca

Opis posla:

• Doček gostiju i upoznavanje gostiju sa menijem
• Primanje porudžbine od gosta
• Osigurava učinkovitu i točnu uslugu
• Ispostavljanje i naplata računa
• Odgovornost za kvalitet usluge

Uslovi:

• EU pasoš
• Minimum SSS
• Poželjno radno iskustvo na istim poslovima
• Poznavanje moderne kuhinje
• Poznavanje engleskog i njemačkog jezika

Profil traženog kandidata:

• Energična, brza i dobro organizovana
• Komunikativna i ljubazna
• Fleksibilna i uslužna osoba

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na E-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:

turizam@hrpartners.hr

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove.

Pošaljite Vaš CV